תנאי שימוש : פור יו מתנות,ירושלים 

תנאי שימוש


ברוכים הבאים לאתר האינטרנט שלנו! כאשר הינכם משתמשים באתר זה אתם מסכימים עם ומקבלים על עצמכם את תנאי השימוש הבאים, הקובעים את היחסים ביניכם לבין פור יו מתנות בכל הנוגע לאתר זה.

המונחים "פור יו מתנות" או "אנחנו" או "אנו" מתייחסים לבעלי אתר זה. המונחים "אתה" או "את" או "אתם" מתייחסים למשתמש או לצופה באתר שלנו.

השימוש באתר זה הינו בכפוף לתנאי השימוש הבאים:  

פור יו מתנות יכולים בכל עת, לפי שיקול דעתם, לשנות את כל או חלק מתנאי השימוש בהסכם שימוש זה. השינויים ייכנסו לתוקף באופן מיידי – מהרגע שבו יפורסמו באתר זה. המשך שימושך באתר זה יהווה אישור לכך שתנאי השימוש המעודכנים מקובלים עליך.

בכדי לבצע רכישה באתר שלנו, עליך להירשם ולספק מידע מסוים, כולל שם משתמש, ססמא, וכתובת דוא"ל תקפה. את/ה מסכימ/ה לספק מידע מדויק. אנו מסכימים לאבטח ולשמור על סודיות המידע האישי שלך וכן לעשות בו שימוש רק בהתאם למדיניות הפרטיות שלנו .

כאשר הנך מבצע רכישה, את/ה מאשר/ת שהנך בגיל 18 ומעלה ורוכש/ת מטעמך או מטעם ילדך או אדם הנמצא בהשגחתך החוקית. אם הנך הורה או אפוטרופוס המבצע/ת רכישה למען ילדך, הנך אחראי/ת לחלוטין לשימוש של ילדך בשירותנו, כולל כל חיוב כספי והתחייבויות חוקיות שיעלו כתוצאה משימושו/ה.

אנו מטפלים בהזמנות ובשליחתן תוך שבוע, מלבד פריטים הנרכשים מרשימות חתונה שכן פריטים אלו נשארים בחנות ונאספים על ידי החתן והכלה לאחר החתונה.

מדיניות הביטול והזיכוי שלנו הינה בהתאם לחוק הישראלי להגנת הצרכן 1981.
פור יו מתנות אינם אחראים לכל אבדן של כספים, רצון טוב, מוניטין או כל נזק מיוחד, לא-ישיר או השלכתי העולה משימושך באתר זה ובשירותים המסופקים בו.

אתר זה מכיל חומרים שנמצאים בבעלותנו או מורשים לנו. חומרים אלו כוללים אך אינם מוגבלים לעיצוב, מראה וגרפיקה. העתקה ושכפול מותרים רק בהתאם להודעת זכויות היוצרים, המהווים חלק מתנאי שימוש אלו.

חשוב לציין שאתר האינטרנט שלנו פועל בהתאם לתקנות האבטחה של תקן PCI המגן על פרטי חשבונות תשלום.

על תקנון זה יחולו דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט תינתן לבתי המשפט באזור המרכז.